Daniel Lanois ruší celé evropské turné s Venetian Snaresem včetně pražského koncertu na Strunách podzimu

Daniel Lanois ze zdravotních důvodů zrušil celé listopadové evropské turné s Venetian Snaresem. V důsledku toho se koncert Venetian Snares x Daniel Lanois naplánovaný v rámci festivalu Struny podzimu do Divadla Archa na 1. 11. 2018 ruší. Společný projekt Daniel Lanois x Venetian Snares nebylo bohužel možné adekvátně nahradit. Omlouváme se všem, kteří si zakoupili na koncert vstupenky a věříme, že se nám podaří toto výjimečné umělecké spojení v Praze v budoucnu představit.

Vstupné se vrací stejnou formou úhrady, jakým bylo placeno, případně v konkrétním místě nákupu. V případě zakoupení vstupenky přes web strunypodzimu.cz, nebo colosseumticket.cz je nutné kontaktovat předprodejní systém na e-mailové adrese: vstupenky@colosseum.eu. Těm, kteří k nákupu vstupenek využili online předprodejní systém GoOut, bude vstupné automaticky zasláno zpět na bankovní účet. Částka za vstupenky zakoupené na pokladně Divadla Archa bude proplacena tamtéž. Storno vstupenky bude možné jen do dne konání koncertu, tedy do 1. 11. 2018! V den koncertu bude v Divadle Archa otevřena pokladna pro případ, že by se k některým fanouškům zpráva o zrušení koncertu nedostala.

Osobní vzkaz fanouškům od Daniela Lanoise:

Z důvodů onemocnění bronchitidou jsem bohužel nucen zrušit své listopadové evropské turné s Venetian Snaresem. Je známo, že Venetian Snares je obrovsky silný talent a já jsem velmi hrdý na naši společnou nahrávku. O to víc mě mrzí, že si nemůžeme užít naše plánované evropské turné. Děkuji všem promotérům i fanouškům za pochopení. Zdraví je na prvním místě.

 

Srdečně zdravím

Daniel Lanois

—————————————————————————————————————–

Na vysoké úrovni festivalu mají zásluhu nejen pořadatelé, ale i věrní fanoušci, mecenáši, podporovatelé a partneři. Oficiálními partnery Strun podzimu pro rok 2018 jsou finanční skupina RSJ a investiční skupina KKCG.