DJ Craig Monts

22. 10., 22:00
Divadlo Archa

Talent, houževnatost, a tvrdá práce; vítejte ve světě C. Montse, jedné z nejzajímavějších osobností současné hip-hopové scény.

Montsova vášeň a vůle prosadit se na hudební scéně jej momentálně přitáhla do střední Evropy, kde si díky svým progresivním názorům a tvorbě, jež komunikuje prostřednictvím svého portálu brokeandfamous.cz, vybudoval silnou a autentickou skupinu posluchačů.

Monts působil také v celosvětově proslulém magazínu Vice. Aktivní a úspěšný je především online, uznáván je jeho blog potholesinmyblog.com (rip), český cream.cz a americký Wavdiggers.com. Monts se také úspěšně prezentuje v rádiu prostřednictvím žánrově pestré show The Workout, která běží v přímém přenosu každý sobotní večer na pražském radio1.cz (22.00-00.00 CET). Monts dokáže vytvořit perfektní atmosféru, důkazem toho jsou jeho společná vystoupení s umělci světového jména, například Flatbush Zombies, The Underachievers, Skepta, nebo Little Simz.

Jeho talent, hudební přehled a bohaté zkušenosti staví Montse do pozice všestranného umělce se smyslem pro styl a kvalitní provedení.