VŠICHNI UMĚLCI OD ROKU 1996

1996 (1. ročník)

Pražákovo kvarteto, Wihanovo kvarteto, Stamicovo kvarteto, Jiří Bárta, Musica Florea, Boris Krajný, Jana Boušková, Saxofonové kvarteto Bohemia English Serenata, Schola Gregoriana Pragensis

1997

The Hilliard Ensemble, Jan Garbarek, Thomas Larcher, Christian Altenburger, Jiří Bárta, Tomáš Víšek, Dagmar Pecková, Irwin Gage

1998

Vídeňský komorní orchestr, Marián Lapšanský, Magdaléna Hajóssyová, Peter Mikuláš, Kubínovo kvarteto, Moyzesovo kvarteto, Kvarteto Apollon, Jaromír Honzák, David & Tatjana Geringas, John Williams, Emil Viklický

1999

Philharmonisches Kammerorchestr Mnichov, Jerusalem String Quartet, Budapest Strings, Ketaki Narain, Takashi Kako, Kroumata, Pražská komorní filharmonie, Quartet East Arkadij Zenziper, Ivan Ženatý, Janáčkův komorní orchestr, Dagmar Pecková, Peter Straka, Marián Lapšanský, Michael Nyman Band

2000

Morgan State University Choir, Fugaku Taiko Accademia, Daniel Oxford Orchestra da Camera, Zuzana Lapčíková, Emil Viklický, George Mraz, Laco Tropp, Barock Trompeten Ensemble, Berlin Emperor String Quartet

2001

Fazil Say, Quintet Modern, Zdeněk Král & KK Band, Norbert Heller, Pražský komorní orchestr, SheshBesh & Yair Dalal, Ludmila Peterková, Gabriela Demeterová, Triny

2002

Jacques Loussier Trio, Duo Pekinel, Sharon Kam, Dan Bárta & Robert Balzar Trio, Yvonne Sanchez, Roby Lakatos s ansámblem, Petr Wagner, Ivan Moravec, Jiří Bárta, Jan Čech, Miroslav Vitouš, Eva Urbanová

2003

Magdalena Kožená, Pražská komorní filharmonie, Michel Swierczewski, Sergej Nakarjakov, Miqueu Montanaro, Marcipán, Oleg Maisenberg, Afflatus Quintet, Iva Bittová, Škampovo kvarteto, Mad Sheer Khan, Jiří Pavlica, Hradišťan, Dizu Plaatjies, Luciano Biondini

2004

Kronos Quartet, Uri Caine Ensemble, Slet bubeníků a Pavel Fajt

2005 (10. ročník)

Natalie Dessay, Pražská komorní filharmonie, Miqueu Montanaro, Oura Dourada, Karel Růžička, Talichovo kvarteto, Miloš Dvořáček, Juraj Bartoš, Gary Burton, Makoto Ozone, Michael Nyman Band, Teodoro Anzellotti, Ludmila Peterková, Gabriela Demeterová, Musica Florea, Dagmar Pecková, Vojtěch Spurný, Marko Ivanovic, Alan Vitouš, Marián Varga, DJeRikM

2006

Ute Lemper, Aziza Mustafa Zadeh, Iva Bittová, Agon Orchestra, Karel Košárek Lisa Hopkins, Matthew Chellis, David Chambers, Christopher Schaldenbrand, České klarinetové kvarteto, Eva Urbanová, Pražská komorní filharmonie, Kaspar Zehnder, Brad Mehldau, Evelyn Petrova, Ondřej Havelka & Melody Makers

2007

Ian Bostridge Orchestra of the Age of Enlightenment, Drevněrusskij Raspěv, Ana Moura, Chloe Hanslip, Jiří Bárta, Handa Gote Research, Bester Quartet, Brad Mehldau Trio, Regina Carter Quintet, Pražská komorní filharmonie, Michel Swierczewski, Anne-Sophie Schmid, Ginesa Ortega Cortéz, Driss El Maloumi, Samira Kadiri, Rachid Zeroual, Said El Maloumi

2008

Irina Lungu, Pražská komorní filharmonie, Francois Couturier Quartet, Chava Alberstein, Alina Pogostkina Württembergisches Kammerorchester, Eternal Seekers: Lenka Dusilová, Clarinet Factory, Beáta Hlavenková, Les Arts Florissants & William Christie, Tenores di Bitti, Rabih Abou-Khalil,  Joachim Kühn, Jarrod Cagwin, Joel Frederiksen a Ensemble Phoenix & Jiří Pavlica a Hradišťan, Martin Grubinger & Per Rundberg

2009

Iva Bittová, Pražská komorní filharmonie, Jakub Hrůša, David Dorůžka, Miloš Dvořáček, Vladimír Václavek, Heiner Goebbels, Komorní orchestr Berg, Petr Vrábel, Erika Stucky, Noldi Alder, Christian Zehnder, Gil Shaham, Cassandra Wilson, Libor Nováček, Michael York, Milan Turkovic, Musica Aeterna, Sergio Azzollini, Ulli Engel, Michael Posch, Luciano Contini, Reinhard Czasch, Jörg Zwicker, Andreas Helm, Astillero Tango, Ludovico Einaudi

2010

Jan Garbarek, Hilliard Ensemble, David Orlowsky Trio, Julia Fischer, Alash, Brad Mehldau, Anne-Sofie von Otter, Kayhan Kalhor, Brooklyn Rider, John Potter, John Surman, Miloš Valent, Stephen Stubbs, Jiří Bárta, Jana Boušková, Radek Baborák, Irena Herajnová, Jakub Fišer, Vít Petrášek, Ludmila Peterková, Dianne Reeves, Peter Martin, Terreon Gully, Reginald Veal, Pražská komorní filharmonie, Martin Kumžák

2011

Dee Dee Bridgewater, Thomas Zehetmair, Avishai Cohen, Sir Willard, A Filetta, Charles Lloyd New, Kimmo Pohjonen & Samuli Kosminen & Proton, Robert Glasper, Vivica Genaux, Ondřej Pivec, Cpr Band, Ghostpoet, David Dorůžka Trio & Luboš Soukup, Vojtěch Dyk, En.Dru, Musica Florea, Soliloqui

2012

Dianne Reeves, Philippe Jaroussky, Venice Baroque Orchestra, Alisa Weilerstein, Hiromi Ayarkhaan, Gregory Porter, Joyce Moreno, Gavin Bryars Ensemble, The Brodsky Quartet & Tunde Jegede, Sonny Rollins, Chris „Daddy“ Dave, Sato-San To

2013

Gregory Porter, Barbara Hannigan & Pražská komorní filharmonie, Daniel Hope & L’Arte del Mondo, Leszek Moždžer, Lars Danielsson, Zohar Fresco, Jordi Savall, Dimitris Psonis, Driss El Maloumi, Pedro Estevan, Albánský iso-polyfonický sbor & Hysni Zela, Rufus Wainwright, Zimní cesta: Jiří Hájek, Jiří Brückler, Matěj Chadima, Kateřina Kněžíková, Ivo Kahánek, Jiří Heřman, Vinicius Cantuária, Wayne Shorter Quartet, Andrea Triana, Go Go Penguin

2014

Yo-Yo Ma & Kathryn Stott, Mariza Maya Beiser, Colin Currie Group & Steve Reich, Ahmad Jamal, Hossein Alizâdeh & Pejman Hadadi Didgori, Hugh Masekela & Larry Willis, Estrella Morente, Young Fathers, Xenia Rubinos, Katta, Taylor McFerrin

2015 (20. ročník)

Daniel Hope & L’Arte del Mondo, Buika, Zdeněk Liška: Markéta Lazarová: Martinů Voices, Baborák Ensemble Theatre of Voices, Paul Hillier, Epoque Quartet A Filetta & Fadia Tomb El-Hage, Cameron Carpenter, Zara McFarlane, Jason Moran, Gil Shaham & Sejong Soloists, Philippe Jaroussky, Jérôme Ducros, Cassandra Wilson, Katta, Jason Moran, Fats Waller Dance Party

V roce 2016 se festival nekonal

2017 (21. ročník)

The Gloaming, Shabazz Palaces, Lambchop, Gavin Bryars: Nothing Like the Sun, Jason Moran, Jiří Slavík & Marian Friedl & VUS Ondráš: Mateřština, Richard Galliano & Baborák Ensemble, Ralph Towner, Bang on a Can & Martinů Voices: Julia Wolfe – Anthracite Fields, Herbie Hancock

2018

Terry Riley´s In C: Ars Nova Copenhagen & Paul Hillier, Terry & Gyan Riley, Andy Irvine & Paul Brady, Egberto Gismonti, Open Mike Eagle, Lizz Wright, Nemanja Radulović, Dagmar Voňková, Punch Brothers, Michel Camilo & Tomatito, Organik: Katta & Blok_4

Jarní recitály a Jarní GALA pro Struny podzimu:

1996: Gidon Kremer
2000: Peter Wispelwey
2001: Miroslav Vitouš
2002: Didier Lockwood
2003: Roby Lakatos
2007: Iva Bittová MATER
2008: Bobby McFerrin
2010: Bobby McFerrin
2011: Dee Dee Bridgewater
2012: Dianne Reeves
2013: Gregory Porter
2014: Yo-Yo Ma & Kathryn Stott
2015: Daniel Hope & L’Arte del Mondo